Dřevěná kasička ve tvaru slona, masivní dřevo, 20,5x15,6x4,5 cm
Kód: 30402-00Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná kasička ve tvaru slona s průhlednými boky je vyrobená z masivního bukového dřeva, rozměr je 20,50 x 15,60 x 4,50 cm, průhledné boky jsou z plexiskla, vespod kasičky je umístěna zátka umožňující vysypání obsahu kasičky, dřevo je na povrchu ošetřeno přírodním olejem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace do dětského pokoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592429304026 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 20.5 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Slon |
| Velikost: | 20 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěná zvířátka na kolíčku - sada 8 ks, 2 cm, český výrobek
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
140 Kč
Dřevěná zvířátka na kolíčku - sada 8 ks, 2 cm, český výrobek Některé motivy se mohou lišit od obrázku
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
MO
Martina Opatrná
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2026
+ Kvalitní zpracování, estetika výrobku,
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



