Drevený slon so srdcom, masívne drevo, 6x5x2 cm
Kód: 36687-00Súvisiaci tovar
Drevené puzzle hojdací medveď, masívne drevo dvoch druhov drevín, 13,5x12x3 cm
Momentálně nedostupné
Drevená pokladnička v tvare slona, masívne drevo, 20,5x15,6x4,5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Podrobný popis
Drevený slon s dekoráciou srdca je vyrobený z masívneho jelšového dreva, má rozmery 6 x 5 x 2 cm, drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorácia do detskej izby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592429366871 |
| Barva: | Prírodné, Červená |
| Dĺžka: | 6 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Slon, Srdce |
| Velikost: | 6 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Jelša masív |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
