Drevené puzzle sova, masívne drevo dvoch druhov drevín, 22,5x19,5x3 cm
Kód: 26472-LOSúvisiaci tovar
Drevená pokladnička v tvare slona, masívne drevo, 20,5x15,6x4,5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Podrobný popis
Drevené puzzle v tvare sovy je vyrobené z masívneho jelšového a lipového dreva, rozmery sú 22 x 20 cm, puzzle je zabalené v celofánovom vrecku, drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorácia do detskej izby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592429264726 |
| Barva: | Prírodné, Hnedá |
| Dĺžka: | 22.5 cm |
| Šírka: | 19.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Betlehem |
| Velikost: | 12 |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Lipa masív, Jelša masív |
Drevené zvieratká na kolíčku - sada 8 ks, 2 cm, český výrobok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€5,60
Drevené zvieratká na kolíku - sada 8 ks, 2 cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
