Dřevěný betlém s kůrou, masivní dřevo, 13x10x3 cm
Kód: 36071-00Související produkty
Dřevěný 3D vylamovací betlém 6 cm
Dřevěný betlém ( bez figurek) 44 cm . Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Dřevěný betlém (bez figurek) 50 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Dřevěný 3D vylamovací betlém 7 cm
Figurka do betlémů - Ovečka 3 cm
Detailní popis produktu
Tradiční dřevěný betlém s detaily z kůry je vyřezaný z masivního dřeva olše, rozměr betlému je 13 x 9,80 x 3 cm. Dekorace znázorňuje Svatou rodinu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné betlémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429360718 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Betlém, Strom |
| Velikost: | 10 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Olše s kůrou masiv |
Betlém z masivního dřeva ručně vyřezaný, 30 cm, český výrobek
Dřevěný betlém ve tvaru polokoule s figurkami, masivní dřevo, 17 x 13 x 4,5 cm, český výrobek
Dřevěný šedohnědý betlém s figurkami 45 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



