Drevený betlehem, masívne drevo dvoch druhov drevín, 7x 6x3 cm
Kód: 36070-SESúvisiaci tovar
Drevený betlehem v tvare pologule s postavičkami, masívne drevo, 17 x 13 x 4,5 cm, český výrobok
3D drevený betlehem 6 cm
Drevený betlehem s figúrkami, masívne drevo, 15 cm, český výrobok
Figúrky do betlehema - väčšie 11 cm Figúrky nie je možné objednať samostatne, iba s drevenou postieľkou.
Podrobný popis
Tradičný drevený betlehem je vyrezaný z masívneho jelšového a smrekového dreva, jeho rozmery sú 7 x 6 x 3 cm. Výzdoba zobrazuje Svätú rodinu. Drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592429360701 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 7 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Betlehem |
| Velikost: | 6 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Jelša masív, Smrek masív |
Figúrka do postieľky - Oslík 4,5 cm
Figúrky do postieľky - menšie 9 cm. Figúrky nie je možné zakúpiť samostatne, iba s drevenou postieľkou.
Drevený betlehem s figúrkami 28 cm, český výrobok
Betlehem z masívneho dreva, ručne vyrezávaný, 30 cm, český výrobok
Figúrka do postieľky - Ovečka 3 cm
Súprava drevených sivohnedých jasličiek s figúrkami 38 cm. Český výrobok
Drevená postieľka (bez figúrok) 54 cm . Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
