Dřevěný obal na dva květináče s tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm, dřevěný květináč Český výrobek
Kód: 40734-00Související produkty
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na květináč je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Horní příčka je natřená tabulovou barvou. Pro snadné zapamatování zasazené rostlinky, lze na tuto příčku napsat název křídou. Vnější rozměr 32x17x15cm. Vnitřní rozměr 30x15x15 cm. Vhodné pro dva kulaté květináče o průměru 15cm, nebo pro obdélníkový truhlíček v maximální velikosti 28x13 cm. Vhodné květináče naleznete v naší nabídce pod kódem 40657. Květináč není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429407345 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 32 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



