Drevený obal s kvetináčmi, 47x17x15cm Český výrobok
Kód: 40965-00Súvisiaci tovar
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s truhlicou, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčmi je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Vonkajšie rozmery 47x17x15 cm. Vnútorný rozmer 45x15x15 cm. Výrobok obsahuje tri okrúhle kvetináče s priemerom 15 cm. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.07 kg |
| EAN: | 8592429409653 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 47 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
