Drevený obal so srdiečkom s kvetináčom tmavý, 27x27x20 cm Český výrobok
Kód: 41154-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená krabička so srdcom, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho smrekového dreva a morená. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 27x27x20 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre drží v obale. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.29 kg |
| EAN: | 8592429411540 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
