Drevený obal na kvetináč so srdcom, 62x21,5x17cm Český výrobok
Kód: 41003-00Súvisiaci tovar
Samozavlažovací kvetináč 60 cm - doplnok k dreveným kvetináčom, nie je k dispozícii samostatne
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Podrobný popis
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 60x19,5x15cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 40669. Truhlica nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.14 kg |
| EAN: | 8592429410031 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
