Drevený závesný obal na kvetináč, 27x27x21 cm, český výrobok
Kód: 41516-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s truhlicou, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Podrobný popis
Drevený závesný držiak na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva. Vonkajšie rozmery 27x27x21 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Vhodné pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa do nádoby dobre zmestí a drží. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 39974. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| EAN: | 8592429415166 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
