Drevený obal s kvetináčom a tabuľkou na písanie kriedou, 17x15x17 cm Český výrobok
Kód: 40949-00Súvisiaci tovar
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Horná priečka je natretá kriedovou farbou. Aby ste si vysadenú rastlinu ľahko zapamätali, môžete jej názov napísať kriedou na túto priečku. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Súčasťou výrobku je okrúhly hrniec s priemerom 15 cm v antracitovej farbe. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| EAN: | 8592429409493 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 15 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 27x27x21cm Český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
