Drevený obal na kvetináč so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Kód: 41257-00Súvisiaci tovar
Samozavlažovací kvetináč 50 cm - doplnok k dreveným kvetináčom
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom tmavým, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva a natretý na bielo. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 52x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 50x19,5x15cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 50x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 41122. Truhlica nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| EAN: | 8592429412578 |
| Barva: | Biela |
| Dĺžka: | 52 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 52 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
