Drevený obal na kvetináč s motívom kosoštvorcov, 17x17x15cm, drevený kvetináč
Kód: 40751-00Súvisiaci tovar
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený obal na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Stredné priečky sú natreté na bielo a zdobené geometrickým motívom. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Vhodné pre okrúhly kvetináč s priemerom 15 cm alebo štvorcový kvetináč s maximálnou veľkosťou 13x13 cm. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 40657. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592429407512 |
| Barva: | Prírodné, Biela |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
