Drevený obal s hrantíkom so srdcom tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Kód: 41008-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom tmavým, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Podrobný popis
Drevený kontajner s krabicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva a zafarbený na hnedo. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 60x19,5x15cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre drží v obale. Nie je určený na vonkajšie použitie.Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| EAN: | 8592429410086 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená krabička so srdcom, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Nic
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
