Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm Český výrobok
Kód: 41127-00Súvisiaci tovar
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom tmavým, 27x27x21 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený obal na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 27x27x20 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Vhodný pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 39974. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| EAN: | 8592429411274 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
