Drevený obal s hrantíkom tmavý, 62x21x18cm Český výrobok
Kód: 41167-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený kontajner s krabicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. Vonkajšie rozmery 62x21x18cm. Vnútorné rozmery 58x18x18 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre drží v obale. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.18 kg |
| EAN: | 8592429411670 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
