Drevená doštička servírovacia s drážkou v tvare gitary, masívne drevo, 42x20x2 cm
Kód: 26696Súvisiaci tovar
Drevená doštička v tvare kapra, masívne drevo, 30x15x1, 5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€14
Drevená doštička v tvare kapra, masívne drevo, 30x15x1, 5 cm
Podrobný popis
Drevená doska na krájanie s drážkou v tvare gitary je vyrobená z masívneho bukového dreva, rozmery sú 42 x 20 x 2 cm, doska je na povrchu ošetrená olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské a servírovacie dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429266966 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 42 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Gitara |
| Velikost: | 42 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Buk masív |
Drevená doštička s drážkou a 3 servírovacie misky, masívne drevo, 45x25x2 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€26
Drevená doska na krájanie s drážkou a 3 miskami na servírovanie, masívne drevo, 45x25x2 cm. Český výrobok.
Drevená mäsiarska doska skladaná, masívne drevo, 29,5x39,5x5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Drevená doštička na syr s nožom na syr, masívne drevo, 33x21x1, 5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Drevená servírovacia doska - podnos ovál, masívne drevo, 23 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€5,60
Drevená servírovacia doska - podnos oválny, masívne drevo, 23 cm, nedokončená
Tip
Drevená servírovacia doska - podnos oválne stromy, masívne drevo, 30 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Drevená otočná doštička s gravírom, masívne drevo, 30 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€16,80
Drevený gramofón s gravírovaním, masívne drevo, 30 cm
Drevená doštička servírovacia v tvare ošípanej, masívne drevo, 36x22x2 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Hodnotenie tovaru
5,0
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
5
TH
Tereza Hýblová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.10.2025
Potesilo
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
