Drevený betlehem v tvare pologule s figúrkami, masívne drevo, 17 x 13 x 4,5 cm, český výrobok
Kód: 44565-00Súvisiaci tovar
Figúrka do postieľky - Ovečka 4,5 cm
Drevený betlehem s figúrkami 64,5 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený betlehem v tvare pologule je vyrobený z masívneho bukového dreva, súčasťou betlehemu sú ručne maľované postavičky s veľkosťou 7,5 cm kód 43249. Rozmery postieľky sú 17 x 13 x 4,5 cm. Dekorácia zobrazuje Svätú rodinu, betlehem má ručne vyrobené detaily z prírodného machu. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehemy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8592429445651 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 13 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Buk masív |
Betlehem z masívneho dreva s kôrou, ručne vyrezávaný, 16 x 14 cm, český výrobok
Drevený betlehem (bez figúrok) 45 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Drevený betlehem s figúrkami 54,5 cm
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Betlém je miloučký vnučka nadšená vřele doporučuji.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
