Drevený betlehem odstupňovaný, masívne drevo, 10x9,5x1,1 cm
Kód: 36080-0ESúvisiaci tovar
Drevená sivohnedá postieľka s postavičkami 45 cm
3D drevený betlehem 6 cm
Drevený betlehem v tvare pologule s postavičkami, masívne drevo, 17 x 13 x 4,5 cm, český výrobok
Drevená postieľka (bez figúrok) 60 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Podrobný popis
Tradičný drevený stupňovitý betlehem je vyrezaný z masívneho jelšového dreva a má rozmery 10 x 9,6 x 1,1 cm. Výzdoba zobrazuje Svätú rodinu. Betlehem sa skladá z niekoľkých častí a drevo je na povrchu ošetrené voskom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8592429360800 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 10 cm |
| Šírka: | 9.5 cm |
| Výška: | 1.1 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Betlehem, Strom |
| Velikost: | 10 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Jelša masív |
Drevený betlehem s figúrkami 64,5 cm, český výrobok
Drevená postieľka s figúrkami 80 cm
Betlehem z masívneho dreva s kôrou, ručne vyrezávaný, 16 x 14 cm, český výrobok
Figúrka do postieľky - Ovečka 3 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
