Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 24x14x15 cm
Kód: 39405-00Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná bedýnka vyrobená z masivního smrkového dřeva o rozměru 24 x 14 x 15 cm, objem 5 l, nosnost 15 kg. Bedýnka může posloužit jak k uložení a organizaci věcí, ale také jako základ pro dárkový koš. Otvory zajišťují cirkulaci vzduchu. Výrobek je bez povrchové úpravy.
Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bedynky a boxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429394058 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 24 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 24 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěná dárková bedýnka se srdíčkem s víkem, masivní smrkové dřevo, 27x27x22 cm (délka/šířka/výška)
Dřevěná bedna s víkem, masivní smrkové dřevo, vnější rozměr 24x24x25 cm (délka/šířka/výška)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



