Dřevěná dárková bedýnka s víkem, masivní smrkové dřevo, 34x24x16 cm (délka/šířka/výška)
Kód: 42826-00Související produkty
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 46x33x12 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 34x24x15 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 34x21x12 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěná bedna s víkem, masivní smrkové dřevo, vnější rozměr 24x24x25 cm (délka/šířka/výška)
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 40x14x15 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 40 x 27 x 12 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Detailní popis produktu
Dřevěná dárková bedýnka s víkem má všestranné využití, hodí se do domácnosti, na zahradu nebo jako vkusný obal na dárek. Otvory zajišťují cirkulaci vzduchu. V bedýnce můžete uchovávat např. ovoce, nářadí, hračky či jiné předměty. Jejich výroba je navíc ekologická. Bedýnka je vyrobená z masivního smrkového dřeva a je bez povrchové úpravy. Rozměr je 34 x 24 x 16 cm (délka, šířka, výška). Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bedynky a boxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.37 kg |
| EAN: | 8592429428265 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 34 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 34 cm |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 32x19x10 cm (délka/šířka/výška), český výrobek
Dřevěná dárková bedýnka se srdíčkem s víkem, masivní smrkové dřevo, 27x27x22 cm (délka/šířka/výška)
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



