Walnut-shaped wooden bowl with a nutcracker, solid Gabon wood, 23x28x4.5 cm
Code: 26029-00Related products
Wooden bowl in the shape of a violin, solid wood, size: 17x30x4,5 cm
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21,5x17 cm
Wooden bowl round, split, solid wood, 20x4,5 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl cat, solid wood, size 21 cm, Czech product
Product detailed description
Wooden bowl in the shape of a nut with a nutcracker is made of solid gabon wood, the size is 23 x 28 x 4,50 cm, the bowl is treated with oil on the surface.
Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592429260292 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 23 cm |
| Width: | 28 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 28 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Gabon solid wood |
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Wooden bowl in leaf shape, solid wood, size 18x10x2 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
