Drevené puzzle betlehem v srdci, masívne drevo dvoch druhov drevín, 9x12x3 cm
Kód: 27767-OLSúvisiaci tovar
3D drevený betlehem 17 cm
3D drevený betlehem 6 cm
3D drevený betlehem 7 cm
Podrobný popis
Drevené puzzle v tvare betlehemu je vyrobené z masívneho jelšového a lipového dreva, rozmery sú 12 x 9 cm, puzzle je zabalené v celofánovom vrecku, drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429277672 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 9 cm |
| Šírka: | 12 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Betlehem |
| Velikost: | 12 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Lipa masív, Jelša masív |
Drevená sivohnedá postieľka s postavičkami 45 cm
Drevený betlehem (bez figúrok) 45 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Drevená postieľka (bez figúrok) 54 cm . Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
