Drevený betlehem, masívne drevo, 14,5x11x3 cm
Kód: 36065-0ESúvisiaci tovar
Drevená postieľka s figúrkami 50 cm
3D drevený betlehem 17 cm
Drevená postieľka s figúrkami 80 cm
Betlehem z masívneho dreva s kôrou, ručne vyrezávaný, 16 x 14 cm, český výrobok
Podrobný popis
Tradičný drevený betlehem na podstavci je vyrezaný z masívneho jelšového dreva, podstavec je smrekový a figúrky sú vyrobené z masívneho javorového dreva, rozmery betlehemu sú 14,50 x 11 x 3 cm. Výzdoba zobrazuje Svätú rodinu. Drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592429360657 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 14.5 cm |
| Šírka: | 11 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Betlehem |
| Velikost: | 11 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Javor masív, Jelša masív, Smrek masív |
Sada drevených jasličiek s figúrkami 60 cm. Český výrobok
Betlehem z masívneho dreva, ručne vyrezávaný, 30 cm, český výrobok
Drevená postieľka (bez figúrok) 54 cm . Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Figúrka do postieľky - Oslík 4,5 cm
3D drevený betlehem 6 cm
Drevená postieľka (bez figúrok) 60 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
