Drevený svietnik betlehem skladací, 21x11x12,5 cm
Kód: 08902-00Súvisiaci tovar
3D drevený betlehem 6 cm
Súprava drevených sivohnedých jasličiek s figúrkami 38 cm. Český výrobok
Drevený betlehem (bez figúrok) 54 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Podrobný popis
Drevený prírodný svietnik v tvare betlehemu je vyrobený z topoľovej preglejky. Rozmery sú 13 cm. Dekorácia sa skladá z niekoľkých dielov, ktoré sú zabalené vo vrecku, a jej montáž je veľmi jednoduchá. K svietniku odporúčame priobjednať sklenené kalíšky na čajovú sviečku - kód 71174.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429089022 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 21 cm |
| Šírka: | 11 cm |
| Výška: | 12.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Betlehem |
| Velikost: | 13 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Topoľ preglejka |
Figúrky do postieľky - menšie 9 cm. Figúrky nie je možné zakúpiť samostatne, iba s drevenou postieľkou.
Drevená postieľka s figúrkami 45 cm český výrobok
3D drevený betlehem 17 cm
Drevená postieľka, odstupňovaná, masívne drevo, 13x10x1,1 cm
3D drevený betlehem 23 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
