Drevená postieľka, odstupňovaná, masívne drevo, 13x10x1,1 cm
Kód: 36085-0ESúvisiaci tovar
3D drevený betlehem 6 cm
Betlehem z masívneho dreva, ručne vyrezávaný, 30 cm, český výrobok
Drevená sivohnedá postieľka s postavičkami 45 cm
Figúrky do betlehema - väčšie 11 cm Figúrky nie je možné objednať samostatne, iba s drevenou postieľkou.
Drevená postieľka, odstupňovaná, masívne drevo, 13x10x1,1 cm
Drevená postieľka s figúrkami 45 cm český výrobok
Drevená postieľka s figúrkami 80 cm
Podrobný popis
Tradičný drevený stupňovitý betlehem je vyrezaný z masívneho jelšového dreva a má rozmery 13 x 9,8 x 1,10 cm. Výzdoba zobrazuje Svätú rodinu. Betlehem sa skladá z niekoľkých častí a drevo je na povrchu ošetrené voskom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8592429360855 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 13 cm |
| Šírka: | 10 cm |
| Výška: | 1.1 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Betlehem, Strom |
| Velikost: | 13 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Jelša masív |
Drevená postieľka s figúrkami 50 cm
3D drevený betlehem 7 cm
Drevená postieľka (bez figúrok) 54 cm . Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Drevený betlehem (bez figúrok) 54 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
