Drevený obal s kvetináči a tabuľkou na písanie kriedou, 32x17x15cm Český výrobok
Kód: 40961-00Súvisiaci tovar
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom tmavým, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčmi je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Horná priečka je natretá kriedovou farbou. Aby ste si vysadenú rastlinu ľahko zapamätali, môžete jej názov napísať kriedou na túto priečku. Vonkajší rozmer 32x17x15cm. Vnútorný rozmer 30x15x15 cm. Súčasťou výrobku sú dva okrúhle kvetináče s priemerom 15 cm. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| EAN: | 8592429409615 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 32 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená krabička so srdcom, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Betónový kvetináč ľahký - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
