Drevený obal s hrantíkom so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Kód: 41261-00Súvisiaci tovar
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený kontajner s krabicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva a natretý na bielo. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 60x19,5x15cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre drží v obale. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| EAN: | 8592429412615 |
| Barva: | Biela |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 27x27x21cm Český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
