Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Kód: 41163-00Súvisiaci tovar
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený obal na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. Vonkajšie rozmery 37x37x30 cm. Vnútorné rozmery 33x33x30 cm. Vhodný pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 35x35x28, ktorý sa dobre drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 40665. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.85 kg |
| EAN: | 8592429411632 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 37 cm |
| Šírka: | 37 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 37 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Betónový kvetináč ľahký - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
