Drevený obal s hrantíkom so srdcom, 62x21,5x17cm Český výrobok
Kód: 41006-00Súvisiaci tovar
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená debnička s truhlicou, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený kontajner s truhlicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 60x19,5x15cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre drží v obale. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| EAN: | 8592429410062 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
