Drevený obal na kvetináč so srdcom, 52x21,5x17cm Český výrobok
Kód: 41124-00Súvisiaci tovar
Samozavlažovací kvetináč 50 cm - doplnok k dreveným kvetináčom
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 52x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 50x19,5x15cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 50x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 41122. Truhlica nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| EAN: | 8592429411243 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 52 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 52 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 27x27x21cm Český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
