Drevený obal so srdiečkom s kvetináčom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Kód: 41156-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Podrobný popis
Drevený obal na srdce s kvetináčom je vyrobený z masívneho smrekového dreva a morený. V strede je vyrezané srdce. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Súčasťou výrobku je okrúhly kvetináč s priemerom 15 cm. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 8592429411564 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
