Drevený obal na kvetináč - tmavý, 17x17x15cm, drevený kvetináč Český výrobek
Kód: 40727-00Súvisiaci tovar
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Podrobný popis
Drevená chňapka je vyrobená z masívneho moreného smrekového dreva. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Vhodné pre okrúhly kvetináč s priemerom 15 cm alebo štvorcový kvetináč s maximálnou veľkosťou 13x13 cm. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 40657. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429407277 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Betónový kvetináč ľahký - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
