Drevený kvetináč s tabuľkou na písanie kriedou, vo vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Kód: 45188-00Súvisiaci tovar
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Podrobný popis
Drevená truhlica je vyrobená z masívneho smrekového dreva a má prírodnú farbu. Horná priečka je natretá kriedovou farbou. Aby ste si vysadenú rastlinu ľahko zapamätali, môžete jej názov napísať kriedou na túto priečku. Truhlík je ozdobou nielen do interiéru, ale nájde využitie aj v zastrešenom exteriéri, nie je určený na priamy styk s vodou. Vonkajšie rozmery 52x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 50x19,5x16cm. Truhlík je vo vnútri vybavený čiernou fóliou s hrúbkou 150 mikrónov. Fólia je z hygienicky nezávadného koextrudovaného polyetylénu. Ide o trojvrstvovú vyfukovanú fóliu LDPE, ktorá je veľmi pevná, a tak nahrádza bežne vkladaný plastový truhlík. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| EAN: | 8592429451881 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 52 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 52 cm |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
