Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Kód: 41155-00Súvisiaci tovar
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Podrobný popis
Drevená chňapka so srdcom je vyrobená z masívneho smrekového dreva a je morená. V strede je vyrezané srdce. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Vhodné pre okrúhly kvetináč s priemerom 15 cm alebo štvorcový kvetináč s maximálnou veľkosťou 13x13 cm. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 40657. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 8592429411557 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s truhlicou, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená krabička so srdcom, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
