Drevený obal na kvetináč tmavý, 62x21,5x18cm Český výrobok
Kód: 41166-00Súvisiaci tovar
Samozavlažovací kvetináč 60 cm - doplnok k dreveným kvetináčom, nie je k dispozícii samostatne
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Podrobný popis
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. Vonkajšie rozmery 62x21,5x18cm. Vnútorné rozmery 58x17,5x18 cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 40669. Truhlica nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.32 kg |
| EAN: | 8592429411663 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
