Drevený obal na kvetináč, 62x21,5x18cm Český výrobok
Kód: 40673-00Súvisiaci tovar
Samozavlažovací kvetináč 60 cm - doplnok k dreveným kvetináčom, nie je k dispozícii samostatne
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Podrobný popis
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Vonkajšie rozmery 62x21,5x18cm. Vnútorné rozmery 58x17,5x18 cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 40669. Truhlica nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.32 kg |
| EAN: | 8592429406737 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
