Drevený obal s hrantíkom tmavý s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Kód: 43686-00Súvisiaci tovar
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená debnička s truhlicou, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Podrobný popis
Drevený kontajner s krabicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva a zafarbený na hnedo. Uprostred sú vyrezané vtáky. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 60x19,5x15cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre drží v obale. Truhlík je ozdobou nielen do interiéru, ale nájde využitie aj v zastrešenom exteriéri, nie je určený na priamy styk s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| EAN: | 8592429436864 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
