Drevený závesný obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm, český výrobok
Kód: 41513-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Podrobný popis
Drevený závesný držiak na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva a morený. Vonkajšie rozmery 27x27x21 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Vhodné pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa do nádoby dobre zmestí a drží. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 39974. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| EAN: | 8592429415135 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Betónový kvetináč ľahký - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
