Small wooden pallet, 20 x 15 x 6 cm, Czech product
Code: 43370-00Related products
Wooden decoration squirrel, solid wood 12 x 11,6 x 2 cm, Czech product
Wooden leaf decoration, size 22 cm, product from Czech Republic COLOURED WOODEN BOARD MUST BE ORDERED SEPARATELY
Wooden decoration cat lying down, solid wood, 15x10.5x2.5 cm
Product detailed description
The wooden pallet is made of solid spruce wood. This small palette will find a wide range of uses in your home and garden. You can paint it to match the rest of your home. You can use it as a flower stand or for serving food. Pallet size is 20 x 15 x 6 cm Czech product
Additional parameters
| Category: | Separate Decorations |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592429433702 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 20cm |
| Width: | 15cm |
| Height: | 6 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 20 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden decoration Deer on the wall 41 cm Czech product
Round blue wooden picture, size 20 cm, Czech product Illustrative photo - this is only a coloured wooden base, decoration must be ordered separately
