Small wooden pallet, 30 x 19 x 6 cm, Czech product
Code: 43368-00Related products
Wooden decoration Deer on the wall 21 cm czech product
Product detailed description
The wooden pallet is made of solid spruce wood. This small palette will find a wide range of uses in your home and garden. You can paint it to match the rest of your home. You can use it as a flower stand or for serving food. Pallet size is 30 x 19 x 6 cm Czech product
Additional parameters
| Category: | Separate Decorations |
|---|---|
| Weight: | 0.52 kg |
| EAN: | 8592429433689 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 30cm |
| Width: | 19 cm |
| Height: | 6 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 30 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden pallet small, 20 x 15 x 6 cm, Czech product
Round blue wooden picture, size 20 cm, Czech product Illustrative photo - this is only a coloured wooden base, decoration must be ordered separately
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
