Dřevěná miska ve tvaru listu, masivní dřevo, rozměr 18x10x2 cm
Kód: 30167-0BSouvisející produkty
Dřevěná miska ve tvaru veverky, masivní dřevo, velikost 21,5x17 cm
Dřevěná miska, masivní dřevo, 20 cm
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěná masivní miska ve tvaru listu s rovným dnem je vyrobená z masivního bukového dřeva, rozměr misky je 18 x 10 x 2 cm, miska je na povrchu ošetřena olejem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429301674 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 18 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | List |
| Velikost: | 18 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Skládaná dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem z masivního dřeva (3 druhy). Praktická miska na ořechy i stylové servírování, 28×23×4,5 cm.
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



