Dřevěná miska ve tvaru půleného srdce s podnosem ve tvaru srdce, masivní dřevo, 19,6x18,6x2 cm
Kód: 30165-0BSouvisející produkty
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Dřevěná miska kočka, masivní dřevo, velikost 21 cm, český výrobek
Dřevěná miska, masivní dřevo, 20 cm
Detailní popis produktu
Dřevěná miska ve tvaru půleného srdce s podnosem ve tvaru srdce je vyrobená z masivního bukového dřeva, rozměr je 19,6 x 18,6 x 2 cm, miska je na povrchu ošetřená olejem. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429301650 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 19.6 cm |
| Šířka: | 18.6 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Srdce |
| Velikost: | 20 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěná miska ve tvaru houslí, masivní dřevo, rozměr: 17x30x4,5 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



