Dřevěná miska ovál, masivní dřevo, rozměr 18x8x4,5 cm
Kód: 30063-0BSouvisející produkty
Dřevěná miska, masivní dřevo, 20 cm
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Dřevěná miska ve tvaru srdce mozaika, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 25x25x4,5 cm. Český výrobek
Dřevěná miska ve tvaru houslí, masivní dřevo, rozměr: 17x30x4,5 cm
Detailní popis produktu
Dřevěná miska ve tvaru oválu s rovným dnem je vyrobená z masivního bukového dřeva, miska se nabízí v několika rozměrech 18 x 8 x 4,5 cm - 30063, 20 x 10 x 4,5 cm - 30064, 22 x 12 x 4,5 cm - 30065, misky jsou na povrchu ošetřeny olejem. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429300639 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 18 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 18 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěná miska kulatá, dělená, masivní dřevo, 20x4,5 cm. Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru listu, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 22x10,50x2,50 cm
Dřevěná miska kočka, masivní dřevo, velikost 21 cm, český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



