Wooden bowl mosaic in the shape of a walnut with a nutcracker, solid wood, 2 types of wood, 28x23x4.5 cm
Code: 25987-00Related products
Wooden heart-shaped bowl with heart-shaped tray, solid wood, 19,6x18,6x2 cm. Product of Czech Republic
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 3 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Product detailed description
The wooden bowl in the shape of a nutcracker is made of solid beech wood and American walnut, the size is 28 x 23 x 4,50 cm, the bowl is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592429259876 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 28 cm |
| Width: | 23 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 28 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Combination of coloured woods |
Wooden bowl in leaf shape, solid wood, size 18x10x2 cm
Wooden bowl in the shape of a paw with 4 shots, solid wood, size 18 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Wooden bowl round, split, solid wood, 20x4,5 cm. Product of Czech Republic
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
