Dřevěná miska ve tvaru srdce mozaika, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 25x25x4,5 cm
Kód: 30778-00Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná miska ve tvaru srdce mozaika je vyrobena z masivního dřeva ze 3 druhů dřevin z buku, amerického ořechu a javoru, rozměr je 25 x 25 x 4,50 cm, miska je na povrchu ošetřena olejem. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429307782 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Srdce |
| Velikost: | 25 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Kombinace barevných dřevin |
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru listu, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 22x10,50x2,50 cm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



