Dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem, masivní dřevo americký ořech, 23x28x4,5 cm
Kód: 26030-00Související produkty
Dřevěná miska ve tvaru houslí, masivní dřevo, rozměr: 17x30x4,5 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru listu, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 22x10,50x2,50 cm
Skládaná dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem z masivního dřeva (3 druhy). Praktická miska na ořechy i stylové servírování, 28×23×4,5 cm.
Dřevěná miska, masivní dřevo, 20 cm
Dřevěná miska ve tvaru veverky, masivní dřevo, velikost 21,5x17 cm
Detailní popis produktu
Dopřejte si stylové servírování s miskou ve tvaru ořechu, která má integrovaný louskáček. Masivní americký ořech zaujme tmavším tónem a luxusní kresbou – miska je skvělá na ořechy, drobné snacky i jako výrazný doplněk na stůl.
Praktický tvar pomáhá udržet pohoštění pohromadě a louskáček oceníte při každém posezení. Ošetřené olejem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8592429260308 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 23 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | mal |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 28 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Americký ořech masiv |
Dřevěná miska kulatá, dělená, masivní dřevo, 20x4,5 cm. Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



