Dřevěná miska kočka, masivní dřevo, velikost 21 cm, český výrobek
Kód: 47580-00Související produkty
Dřevěná miska, masivní dřevo, 20 cm
Dřevěná miska ve tvaru listu, masivní dřevo, rozměr 18x10x2 cm
Dřevěná miska ve tvaru veverky, masivní dřevo, velikost 21,5x17 cm
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Detailní popis produktu
Dřevěná miska kočka je vyrobená z masivního dřeva buku. Misku můžete použít jako stylovou dekoraci, na oříšky. Díky povrchové úpravě kvalitním přírodním olejem dodá dřevěná miska vašemu stolování jedinečný styl. Velikost je 21 x 14,5 cm, český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře, přírodní Dřevo Buk masiv Česká republika 21 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8592429475801 |
| Barva: | Přírodní |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 21 cm |
| Dřevina: | Buk masiv |
Designová dřevěná miska na ořechy ve tvaru ořechu s integrovaným louskáčkem. Mozaikové provedení ze 2 druhů masivního dřeva, 28×23×4,5 cm
Dřevěná miska kulatá, dělená, masivní dřevo, 20x4,5 cm. Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru listu, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 22x10,50x2,50 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



