Wooden sheet with lace from poplar plywood, solid wood, 46.5x26.5x2 cm
Code: 36688-00Related products
Round blue wooden picture, size 20 cm, Czech product Illustrative photo - this is only a coloured wooden base, decoration must be ordered separately
Wooden decoration Deer on the wall 21 cm czech product
Wooden decoration Deer on the wall 41 cm Czech product
Wooden decoration cat lying down, solid wood, 15x10.5x2.5 cm
Product detailed description
Wooden decoration in the shape of a leaf with a lace part is made of solid beech wood, the inserted lace part of the leaf is made of poplar plywood, the size is 46,50 x 26,50 x 2 cm, the decoration is treated with oil on the surface.
Additional parameters
| Category: | Separate Decorations |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429366888 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 46.5 cm |
| Width: | 26.5 cm |
| Height: | 2cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | List |
| Size: | 46,5 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv, Topol překližka |
Wooden pallet small, 20 x 15 x 6 cm, Czech product
Wooden flower decoration, size 22 cm, Czech product COLOURED WOODEN BOARD MUST BE ORDERED SEPARATELY
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
