Dřevěný obal na truhlík tmavý s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Kód: 43684-00Související produkty
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na truhlík je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený hnědou barvou. Uprostřed jsou vyříznutí ptáčci. Vnější rozměr 62x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 60x19,5x15cm. Vhodné pro samozavlažovací truhlík o rozměrech 60x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu. Obal je ozdobou nejen do interiéru, ale využití nalezne i v zastřešeném exteriéru, není určené pro přímý styk s vodou.Vhodný truhlík naleznete v naší nabídce pod kódem 40669. Truhlík není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8592429436840 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Tmavě mořený smrkový obal pro 60cm truhlík Dřevěný obal na truhlík tmavý 62 cm z masivního smrku, mořený do teplého hnědého odstínu. Vyrobený v chráněné dílně AMADEA v Česku....
Dřevěný obal na truhlík se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



